ikona


Spřáteluji už pouze výjmečně!!!

Aktualizace dne 13.března Samolepky HP a HBP navýměnu ZDE

Hlasujte prosím pro Renííí s Alanem Rickmanem v první kole SonhHP ZDE

4.kolo SonS ZDE

Přihlášky do SONPHZP ZDE

Listopad 2009

Tom pomáhá charitě

30. listopadu 2009 v 11:22 | Renííí |  Zajímavosti - Tom
Herec Tom Felton, Draco Malfoy, v neděli 3. května navštíví Mallorcu, jeden ze španělských ostrovů, kde se jako reklamní tvář připojí k dobrovolníkům, který sbírají peníze pro charitu Great Ormond Street Children's Hospital. Minulý rok se například do této sbírky zapojil i Rupert Grint.
Zdroj pro vás:

Rozhovor s Tomem

30. listopadu 2009 v 11:21 | Renííí |  Zajímavosti - Tom
AA: Již dříve jste řekl, že jste se ucházel o roli Harryho Pottera, ale místo toho jste dostal roli Draca Malfoye. V tom určitě byly nějaké emoce. Jaké pocity ve vás ta změna zanechala?
TF: V té době jsem ještě nebyl fanouškem knižní předlohy, na rozdíl od většiny ostatních, takže mi zabralo nějaký čas, než jsem se s tou úlohou sžil. Jsem ale šťastný, že mohu hrát Draca, a také si myslím, že postava Harryho Potterha nemohla být zahrána lépe, a totéž bych vlastně mohl říct o celém obsazení obecně. Kdybych si mohl vybrat jakoukoli postavu, vybral bych si právě Draca, takže jsem měl vážně štěstí!

Další filmová role pro Toma??

30. listopadu 2009 v 11:15 | Renííí |  Zajímavosti - Tom
Objevily nové informace, že by Tom Felton měl hrát hlavní roli ve filmu Emma of Lulworth Cove.

Thriller natočený podle stejnojmenné knižní předlohy vypráví o dívce, která poté, co byla zabita ve zrádných mořích, straší v Lulworthském zálivu. Zde se ale zamiluje do 18letého mladíka Robbieho. Ten ji ovšem opustí, když zjistí, že Emma je vlastně duch, a z milostného příběhu se stává horor. Robbie se totiž po několika letech vrátí se svou rodinou, aby zde pracoval jako pobřežní hlídka, a Emma jej chce za každou cenu získat opět pro sebe.

Právě Robbieho by měl Tom Felton hrát, Emmu pravděpodobně ztvární Sara Paxton. Producent filmu Ray Stokes svůj výběr Toma Feltona do hlavní mužské role vysvětluje mimo jiné tím, že jsme doposud neměli víceméně možnost vidět Toma v romantické roli, a tak by mu chtěl dát právě v tomto snímku příležitost.
Nicméně nic z toho zatím nebylo potvrzeno jako oficiální

Celý rozhovor s Tomem odhaluje podrobnosti o jeho kariéře

30. listopadu 2009 v 11:12 | Renííí |  Zajímavosti - Tom
Nejprve si uděláme výlet na časové ose. Pamatuješ si váš konkurz na film Harry Potter? Co jsi pro to udělal?
Pamatuji si na Leavesden Studios, Chris Columbus, spolu s několika dalšími chlapci. Pamatuji na doby kdy jsem četli scénář,byl držitelem vajec (což by měla být vajíčka od draka, a né zástupci kuřete.) A pak mu dejte vejce řeklschválně, aby viděli, jak bychreagoval! Byl to velmi zábavné!

Tom o Dracovi ve scéně Sectusempra

30. listopadu 2009 v 11:08 | Renííí |  Zajímavosti - Tom
Filmový portál CSDF zveřejnil několik zajímavostí z přicházejicího filmu Harry Potter a princ dvojí krve. Jedna z napětých scén je Sectumsempra, která zasáhne Malfoye na záchodech Ufňukané Uršuly.
Tom Felton si musel při natáčení scény s kletbou sectumsempra poležet několik hodin ve falešné krvi a vodě. Na sobě měl umělý hrudník, z kterého pompuvala krev a po každém záběru se musel umýt a usišit si vlasy, aby se mohl vrátit zpět na plac.

Tom Felton o Dracovi a jiném

30. listopadu 2009 v 11:07 | Renííí |  Zajímavosti - Tom
Velmi zajímavý rozhovor s Tomem Feltonem o jeho postavě Draca Malfoye, který v šestém filmu sehraje nemalou roli…
Musí být zajímavé hrát zlého kluka…
"Díky, že se mnou souhlasíte. Rozhodně. Ve skutečném životě nejsem jako Draco, takže je zábavné být někým, kdo je ode mě tak odlišný."

Tom Felton je potomek čarodějů

30. listopadu 2009 v 11:03 | Renííí |  Zajímavosti - Tom
Pozor: Tento článek je starý ..je z 23.6 2007!
Jeho filmový nepřítel Draco Malfoy je skutečný čaroděj! Představitel postavy Tom Felton (19) je totiž potomkem Johna Proctora, který byl oběšen za čarodějnictví a spolčování s ďáblem v americkém Salemu roku 1692.
"Prozkoumal jsem podrobně Tomovu genealogii," vypráví badatel David Nelson. "Jeho rodová linie zasahuje hned několik účastníků děsivého procesu s čarodějnicemi ve městě Salem na konci 17. století," vysvětluje. "Tomův prapředek John Proctor byl 19. srpna 1692 shledán vinným z čarodějnictví a oběšen. Mezi další Tomovy předky patří sedm obviněných v čarodějnickém procesu. Při něm bylo za údajné spolčování s ďáblem oběšeno 14 žen a šest mužů," dodává Nelson.
Nelson zjistil, že další z Tomových prapředků, poručík Nathaniel Felton, v procesu obhajoval záhadně nemocné dívky, které stály na začátku vykonstruovaného procesu o čarodějnictví. Ten zůstává nejotřesnějším procesem tohoto druhu v dějinách USA.

Tom pro Movie Walker o Dracovi v Princi Dvojí krve

30. listopadu 2009 v 11:01 | Renííí |  Zajímavosti - Tom
Tom Felton při své návštěvě Japonska, kde propagoval film Harry Potter a Princ Dvojí krve poskytl několik rozhovorů, včetně následujícího pro webovou stránku Movie Walker:
Proč Draco nepřejde na Harryho stranu?
V tomto filmu je Draco klíčovou postavou příběhu. Dostal důležitý úkol od Harryho dlouholetého nepřítele lorda Voldemorta a ukazuje slabost a konflikt mysli a ducha, což dosud ve filmech vidět nebylo.
"Tentokrát musím ukázat dvě Dracovy stránky. Dosud to byla jen násilná a nenávistná část. Ta druhá je křehká, citlivá. Na začátku byl opravdu nenávistný. V posledních momentech jeho soucit dospěl až k takovému bodu, že chtěl odejít."

Navstevnost za minuly tyden (23.11. 2009 - 29.11. 2009) je:

30. listopadu 2009 v 10:29 | Renííí |  Statistiky
Pondeli: 22
Utery: 23
Streda: 17
Ctvrtek: 23
Patek: 18
Sobota: 21
Nedele: 28
Celkem: 152
Ještě větší pokles. Přesto díky Renííí


Wallpapers 1.0 - Emma

29. listopadu 2009 v 20:55 | Renííí |  Grafika - Emma
imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Flare

28. listopadu 2009 v 13:41 | Renííí |  Scans - Emma

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com