ikona


Spřáteluji už pouze výjmečně!!!

Aktualizace dne 13.března Samolepky HP a HBP navýměnu ZDE

Hlasujte prosím pro Renííí s Alanem Rickmanem v první kole SonhHP ZDE

4.kolo SonS ZDE

Přihlášky do SONPHZP ZDE

Duben 2010

Rupert Grint: Nikdy jsem neviděl žádného Pottera

29. dubna 2010 v 8:38 | Renííí |  Zajímavosti - Rup
http://lovely-harry-james-potter.blog.cz/
Jednadvacetiletý Rupert Grint tráví téměř polovinu svého života natáčením příběhů o čaroději Harrym Potterovi. A přestože se ve snímcích podle knižní předlohy J. K. Rowllingové objevuje v jedné z hlavních rolí, sám neviděl ani jeden z výsledků své práce. Představitel Rona Weasleyho neviděl ani jeden celý film o Potterovi.
"Nikdy jsem neviděl žádný z filmů od začátku do konce. Příležitostně jsou v televizi a já chytím pár záběrů. A vždycky se na ně dívám docela s chutí," přiznal Rupert.

Ovšem to vůbec neznamená, že by ho natáčení nebavilo. Naopak se děsí toho, až dokončí práci na dvojdílném, závěrečném snímku Harry Potter a Relikvie smrti. Bude prý pro něj velmi těžké po deseti letech s jedním štábem a kolegy zvykat si na nový život.

"Teď už balíme a loučíme se. Je to divný pocit, ale taky se na to trochu těším," dodal zrzek Grint.Rupert Grint stráví léto na cestě se zmrzlinářskou dodávkou

29. dubna 2010 v 8:37 | Renííí |  Zajímavosti - Rup
http://lovely-harry-james-potter.blog.cz/
Britský herec Rupert Grint se těší na léto. Jednadvacetiletý představitel čaroděje Rona Weasleyho totiž nebude natáčet žádný film, ale užije si naplno pěkného počasí a volných dní, které stráví na cestách po Británii. Rozhodl se přitom, že využije svou zmrzlinářskou dodávku a bude v ní křižovat Spojeným královstvím.


Rupert zrovna dokončuje natáčení dvojdílného, závěrečného filmu o příbězích Harryho Pottera, který nese název Harry Potter a Relikvie smrti.

"Nejezdím tou dodávkou v zimě, ale teď, když začíná nová sezóna, počasí se zlepšuje. Není to zrovna praktické vozidlo a musel jsem také vypnout tu tradiční hudbu, protože když tím jedete ulicemi a hrajete, vybíhají děti a chtějí si koupit Cornetto. Je to prostě kuchyně na kolečkách a já to miluju. Vždycky jsem snil, že takové auto budu mít," přiznal Rupert.

Konce natáčení příběhů o Harrym Potterovi se trochu bojí. Filmování série těchto příběhů totiž zabralo polovinu z jeho jednadvacetiletého života. "Mám z toho trochu divný pocit, že to teď skončí, protože to zabralo tak ohromnou část mého života. Nic bych nezměnil, no možná bych chtěl být víc ve škole. Kdykoli jsem se vrátil z natáčení, byl problém se přizpůsobit, propásl jsem všechny ty každodenní vtípky a události, školní výlety a cítil se prostě, že jsem mimo kolektiv," dodal Grint.Rupert Grint o Hermioně, Ralphovi Fiennesovi, bláznivých dárcích od fanynek a Cherrybomb

27. dubna 2010 v 16:01 | Renííí |  Zajímavosti - Rup
http://lovely-harry-james-potter.blog.cz/
O vztahu Hermiony a Rona:
"Nikdy jsem si nedokázal představit, že bych to bral tak vážně. Bylo to vždycky divné hrát v jiných filmech, trapná objetí a tak. Teď pracujeme na posledním filmu ... je tu trochu víc polibků. Je to trochu divné."

O nahém vystupování na jevišti:
"Ne teď. Myslím, že je to hezký nápad. Dobře, doopravdy to není reálné (smích). Vystupování na jevišti je velkým krokem kupředu. Je to velmi odlišný druh věci, ale být nahý - Nemyslím si, že bych to dokázal. Rád bych se v budoucnu aspoň trochu vystupoval na jevišti, ale jsem moc pohodlný na dělání filmů."

Dále Rupert hovořil o bláznivých dárcích od fanoušků,o detailech z natáčení scén v hlavní roli s létajícím Fordem Anglia,a uvedl, že Ralph Fiennes v poslední době stoupl v oblíbenosti,až kvůli němu mladí fanoušci brečí na place.

Na jakou nejpodivnější věc se vás fanynky kdy zeptaly?
"Na nic takového si nevzpomínám, ale z nějakého neznámého důvodu mi holky po celou dobu posílaly pyžama. Byly z nejrůznějších koutů světa! Nevím, jak k této situaci došlo, nepamatuju se, kdy jsem se o pyžamu zmínil, ale spousta lidí si zřejmě myslela, že nějaké nové potřebuji ..."

Kromě Harryho Pottera, vaše poslední dva filmy byly o teenagerských drogových flámech (Cherrybomb) a gangstrech (Wild Target). Je něco, kde můžeš s jistotou říct, že tě udržovalo aspoň na chvíli v čele tvé kariéry?
"Ano, Wild Target byl zábavný, moje postava nebyla typickým gangstrem, necítí se tak ve své kůži. Ale učit se zacházet se zbraní byl neskutečný zážitek. Film nebude v kinech dřív jak v Červnu, takže nemůžu nic moc prozradit, ale moje postava někoho střelí do ucha ..."

Nyní přejdeme k Harrymu Potterovi - podařilo se vám něco ukrást něco hodnotného z natáčení?
"Opravdu nemají rádi, když někdo něco odnese pryč. Nebyl jsem schopný toho moc odnést. Udělal jsem si Nebelvírskou kravatu - ne skutečnou, ale opravdu impozantní! Ale teď se chýlí ke konci série, opravdu bych rád dostal nějaký suvenýr. Něco drobného."

A co třeba létající Ford Anglia. Mohl by to být slušný přírůstek do vaší sbírky ...
"Jo, to by bylo opravdu cool. Miloval jsem to auto. Ta scéna byla jedna z mých nejoblíbenějších z celého dílu. Natáčeli jsme před modrým pozadím na plošině, na které se létalo jako na horské dráze."

Jak daleko jste s natáčením posledního filmu?
"Čeká nás asi ještě měsíc natáčení, byla to ale dlouhá doba, protože to je vlastně točení dvou filmů naráz. Také je tu mnohem více ake, druhý film je v podstatě jen válečný. Dostaneme se do samotného "pekla" Bradavic."

Jaký je Ray Fiennes na place? V nejlepších momentech vypadá opravdu zlověstně ...
"Tohle je vůbec první film, na kterém jsem s ním spolupracoval. Díky bohu Ron s Voldemortem nepřijde do styku. Je samozřejmé, že po většinu dne musí zůstat pod vrstvou make-upu, když natáčí. Podařilo se mu dokonce i přivést malé dítě, které navštívilo natáčení, k slzám. Nakonec si to dítě užilo. Ray vkládá do natáčení scén opravdu všechno, aby všechny scény byly dobře provedené."Navstevnost za minuly tyden (19.4. 2010 - 25.4. 2010) je:

26. dubna 2010 v 13:57 | Renííí |  Statistiky
http://lovely-harry-james-potter.blog.cz/
Pondeli: 50
Utery: 37
Streda: 34
Ctvrtek: 19
Patek: 29
Sobota: 37
Nedele: 55

Celkem: 261