ikona


Spřáteluji už pouze výjmečně!!!

Aktualizace dne 13.března Samolepky HP a HBP navýměnu ZDE

Hlasujte prosím pro Renííí s Alanem Rickmanem v první kole SonhHP ZDE

4.kolo SonS ZDE

Přihlášky do SONPHZP ZDE

Květen 2010

POZASTAVENO + OMLUVA

21. května 2010 v 19:31 | Renííí |  Message
http://lovely-harry-james-potter.blog.cz/
Prvě bych se chtěla omluvit za to, že jsem tady skoro týden nebyla. Důvod je docela pro mě prosty. Za prvé to byla i docela škola ráda bych jí dokončila když končím devídku:) Za druhé to jsou chvíle strávené s přáteli někde venku. A za třetí chtěla jsem si na počítačí dělat něco i jiného než být jen na blogu. Tím končím s omluvou:)

Ted proč pozastavuji:(
Už dlouhou dobu vím, že jsem závislá na internetu. Ne jenom na blogu, ale taky si ráda čtu povídky ze světa HP. Tak bych si chtěla trochu odpočinout od počítače a dělat něco jiného v mém osobním životě. Jistě to někteří chápete. Příjdu domů ze školy a nedělám skoro do večera nic jiného, než sedím u počítače a hledám různé novinky a fotky HP herců nebo dílů. Určitě ste to sami zažili. A já už nechci takle s tím pokačovat. Chtěla bych trochu žít svůj vlastní život. Takže určitostí vám můžu zdělit, že nevím jak dlouho bude pozastaveno. Může to být 14 dní, měsíc nebo dokonce víc.

Vím, že mám rozdělané 2 tak je i stím pozastavuji, ale možná dám zítra poslední kolo SONS abych to měla z krku. Možná někdy přidám i nějakou novinku o hercích, ale to nevím jistě. Ale určitě vím, že to ted budu mít rozházené v rubrikách Herci. Mám ted rozdělay 2 a určitě je do konce měsíce nedodělám:(

Ale jestli nechcete abych to pozastavila tak bych tento blog mohla svěřit nějakému mém VĚRNÉMU SB, který by se o to tady staral. Kdo by měl zájem tak at mi napíše do komentářů svůj mail a tam bychom se domluvili. Ale muselo by to být do konce týdne. Kdyby se nikdo nepřihlásil, byla bych moc ráda kdybyste adále sem chodili. I když tady nic novýho nebude:(

A nazávěr bych chtěla popřát Geraldine Somerville, která ostavila 19. května své 43. narozeniny. Hrála Lilly Potterovou. Všechno nejlepší:)

Happy Birthday Stanislav Ianevski

16. května 2010 v 20:11 | Renííí |  Others...
Dnes oslaví své 25. narozeniny herec Stanislav Ianevski. Známeho jako tednoho ze třech šampionů Viktora Kruma. Všechno nejlepší:-)

http://lovely-harry-james-potter.blog.cz/


Tom Felton o vystřižené scéně z HP4 a MTV Movie Awards

16. května 2010 v 14:00 | Renííí |  Zajímavosti - Tom
http://lovely-harry-james-potter.blog.cz/
Herec Tom Felton (Draco Malfoy) se v interview poskytnutém MTV vyjádřil o vystřižené scéně z Harry Pottera a Ohnivého poháru a také se zmínil k MTV Movie Awards.

Tom se zmínil o velice kuriózní vystřižené scéně z Ohnivého poháru, která se nacházela v původním scénáři, ale producenti se ji rozhodli nakonec změnit. Herec řekl, že měl hrát scénu, kde se měl objevit s nahým zadkem.

"Ve čtvrtém filmu, když jsem se proměnil ve fretku," řekl. V původním scénáři, když jsem se měl proměnit z fretky znovu ve člověka jsem měl běhat s nahým zadkem po dvorku, kde se nacházelo přibližně 60 herců a 50 členů štábu. Z nějakého důvodu se scénář na poslední chvíli změnil. Nevím proč, nejspíš si mysleli, že by to nebylo vhodné pro mladší diváky."

Kromě toho mluvil Tom Felton i o boji s Helenou Bonham Carter (Bellatrix Lestrangeovou), která byla také nominována na MTV Movie Awards do kategorie nejlepší padouch, kterou si Tom vysloužil za roli Draca Malfoye v Harry Potterovi a Princi dvojí krve a Helena si nominaci vysloužila za roli Srdcové královny v Alence v říši divů.

"I po 10 letech naší práce jsou nám fanoušci věrní. Já, Daniel, Emma a zbytek obsazení by jsme si rádi odnesli nějakou tu cenu z tohoto obřadu."

"Je to pro mě velká čest. Hlavně proto, že jsem byl zvolen fanoušky. Je to velmi dojemné. Je to téměř deset let, co jsme si já, Dan a Emma potřásli rukou. Snažil jsem se být zdvořilý. Konečně jsem v kategorii, která oslavuje tuto skutečnost!"

A co říká na to, že bude soupeřit se svou kolegyní Helenou Bonham Carter?

"Nikdy nebude můj konkurent, je to můj idol!" řekl Felton. "Naučil jsem se toho od ní víc, než kdokoli jiný. Jsme přátelé, ale té noci to bude souboj. Každý pes sám za sebe."DragonCon

16. května 2010 v 13:30 | Renííí |  Apperances - Tom
Tom - DragonCon

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Přihláška do soutěže o nej pár z HP

15. května 2010 v 14:07 | Renííí |  Soutěže
A znovu dávám přihlášku do této trošku netradiční soutěže. Podle názvu víte o co se jedná. Můžete se přihlašovat s těmito páry čím víc tím líp:-) Stačí napsat:

1. jméno
2. blog
3. pár se kterým budeš soutěžit
4. co na diplom

Páry:
Harry a Hermiona
Ron a Hermiona
Draco a Hermiona
Harry a Ginny
Ron a Levendule
Harry a Lenka
Neville a Lenka
Draco a Pansy
Draco a Lenka
Severus a Lilly
James a Lilly
Lupin a Tonksová
Pan a paní Weasleyovi
Lucius a Narcisa
Bellatrix a Voldemort

a spoustu dalších:-)

Hlasujte prosím pro mě

15. května 2010 v 14:00 | Renííí |  Message
Hlasujte prosím pro Renííí v netradiční soutěři s názven Smrtijedi vs. Bytrozoři. Soutěžím se smrtijedem Luciusem Malfoyem. Děkuji za hlasy.

http://lunabell-a-dal.blog.cz/1005/smrtijedi-vs-bystrozori-2-kolo