ikona


Spřáteluji už pouze výjmečně!!!

Aktualizace dne 13.března Samolepky HP a HBP navýměnu ZDE

Hlasujte prosím pro Renííí s Alanem Rickmanem v první kole SonhHP ZDE

4.kolo SonS ZDE

Přihlášky do SONPHZP ZDE

Červen 2010

Emma Watson: "Jako by někdo umřel!"

14. června 2010 v 11:14 | Renííí |  Zajímavosti - Emma
http://lovely-harry-james-potter.blog.cz/
Konec Harryho Pottera se blíží...
"Mám pocit, jako by někdo umíral," svěřila se filmová Hermiona Grangerová: "Určitě si říkáte, že přeháním, ale já to tak opravdu cítím!" Proč?

S natáčením filmů o čarodějnickém učni začala Emma v jedenácti. Teď jí je dvacet a před čtrnácti dny padla poslední klapka k závěrečnému dílu HP!

Emma Watson a Logan Lerman ve společném filmu?

14. června 2010 v 11:12 | Renííí |  Zajímavosti - Emma
http://lovely-harry-james-potter.blog.cz/
Emma Watson má o budoucnost postaráno. Tedy, alespoň už ví, do čeho se vrhne po Relikviích Smrti. Dnes totiž vyšly najevo spekulace, které tvrdí, že si společně s Loganem Lermanem zahraje v adaptaci knihy The Perks of Being a Wallflower. Zatím není nic oficiálně potvrzeno, oba herci jsou teprve v jednání, ale pravděpodobně to klapne. A že je Vám jméno Logan Lerman nějak povědomé? Ještě aby ne, v současné době plní nejrůznější Bravíčka a další podobné plátky a to jen z jednoho jediného důvodu - zahrál si hlavní roli ve filmu Percy Jackson. A o čem by adaptace této knihy byla? Ať na Vás název působí jakkoliv, jedná se o drama, ve kterém se řeší sex, drogy a bůh ví co ještě. Rozhodně se neobávejte, že by to bylo něco zvrhlého, naopak, Emmě dospělejší drama jen a jen prospěje, co myslíte? :)


Emma v rockovém klipu

14. června 2010 v 11:11 | Renííí |  Zajímavosti - Emma
http://lovely-harry-james-potter.blog.cz/
Máte rádi skupinu One Night Only? Cože? Ještě jste o ní neslyšeli? A slyšeli jste někdy o jejím frontmanem Georgovi Craigovi? No dobře, ale o jedné kampani pro Burberry jste již slyšet museli.

Shrnutí: George Craig, fortman skupiny One Night Only,dělal spolu s Emmou Watsono kampaň jaro-léto pro Burburry.Nedávno jejich spolupráce úspěšně pokračovala, když se mu podařilo Emmu npřemluvit,aby účinkovala v novém videoklipu jeho skupiny.

Emma:
"Miluji zpívání a po skončení potterovek bych si ráda zahrála v hudebním filmu."

Píseň,k níž videoklip vznikl,se jmenuje Say You dont 'Want It (Řekni, že to nechceš) a bude zveřejněna brzy.
Rupert oslavil poslední den natáčení HP 7

14. června 2010 v 11:07 | Renííí |  Zajímavosti - Rup
http://lovely-harry-james-potter.blog.cz/
Jak jistě víte, Rupert Grint má opravdu pozoruhodný vozový park, v němž nechybí ani vznášedlo a zmrzlinářská dodávka. A právě na tom posledně zmíněném dopravním prostředku dorazil včera na poslední oficiální natáčecí den Relikvií Smrti.

A nevybral si toto vozidlo jen tak náhodně, pouze pro účely přesunu do studií, Rup to pojal tak trochu jako pracovní cestu a končícím kolegům (hercům i štábu) poslední den osladil chutnou zmrzlinou vlastní výroby. Tímto altruistickým činem se mu skutečně podařilo vyvolat úsměvy na tvářích během tohoto emotivního dne.
Podávala se zmrzlina, kterou Angličané nazývají 99s, tedy točená zmrzlina v kornoutu, ozdobená čokoládovou tyčinkou.

Rupertovo zmrzlinářské auto si můžete prohlédnout zde (nezapomeňte si zapamatovat poznávací značku a zapamatovat název Mr.. Whippy - pan šlehající!), Bohužel bez hrdého majitele zda zástupů milovníky mražené pochoutky.Daniel Radcliffe se děsí konce Harryho Pottera

14. června 2010 v 10:54 | Renííí |  Zajímavosti - Dan
http://lovely-harry-james-potter.blog.cz/
Dvacetiletý herec se zhostil hlavní role už v prvním filmu Harry Potter a Kámen mudrců.Ten se v kinech objevil v roce 2001.V nejbližší době bude natáčet poslední scény závěrečného dílu Harry Potter a Relikvie smrti 2 v Londýně.Úplného konce natáčení se prý děsí.

Konec je smutný
"Budu zničený, až to skončí. Všechno kolem Harryho Pottera je hodně propojeno s mým životem," říká Daniel.

Emma Watson,která ve filmové sérii hraje Hermionu Grangerovou,k tomu dodává: "Mám pocit, jako by někdo umíral. Tahle láska a poznání je prostě něco neskutečného. Taky to ve mně vzbuzuje spoustu emocí."


Emma se na konec těší
Materiál z posledního dílu Harryho Pottera - Relikvie smrti - posloužil na dva filmy. První do českých kin přijde 18. listopadu 2010 a druhý bude následovat v červenci 2011, právě deset let po uvedení prvního dílu čarodějné ságy.

Emma se těší na odpočinek, až natáčení skončí. Nepožene se hned do žádných větších filmových projektů. "Neplánuji si, že bych tohle léto pracovala. Dám si trochu pauzu a užiju si to, opravdu," dodává přesvědčivě dnes již dvacetiletá Harryho spolužačka z Bradavic.Daniel Radcliffe nerozdýchal setkání s Kylie Minogueovou

14. června 2010 v 10:51 | Renííí |  Zajímavosti - Dan
http://lovely-harry-james-potter.blog.cz/
Jako rozjásaný teenager reagoval při setkání se zpěvačkou Kylie Minogue herec Daniel Radcliffe. Když se s australskou pěnicí potkal, začal povykovat: "Nemůžu uvěřit, že jsme se potkali, to je báječné!" Pak si prý s Kylie pořídil řadu fotografií a jednu MMS poslal své matce.

"Můžu se s vámi vyfotit? Pošlu to mámě," jásal Daniel při setkání s Kylie. Ji setkání s představitelem Harryho Pottera velmi bavilo, ale snímek v mobilu mu zkritizovala. "No tak, vyfoť to pořádně," komentovala jeho první obrázek Minogue.

Dvacetiletý Daniel nedávno také přiznal, že právě poslední dny natáčení Harryho Pottera v něm vyvolávají úzkosti s otázkou: "Co bude dál?"

"Budu potom určitě zničený. Všechno v tom filmu je tak protknuté s mým skutečným životem. Ale zároveň je to vzrušující. Je konec," přiznal Radcliffe.Navstevnost za minuly tyden (31.5. 2010 - 6.6. 2010) je:

14. června 2010 v 10:28 | Renííí |  Statistiky
Pondeli: 11
Utery: 18
Streda: 9
Ctvrtek: 10
Patek: 7
Sobota: 19
Nedele: 22

Celkem: 96

Navstevnost za minuly tyden (24.5. 2010 - 30.5. 2010) je:

14. června 2010 v 10:28 | Renííí |  Statistiky
Pondeli: 23
Utery: 12
Streda: 20
Ctvrtek: 13
Patek: 15
Sobota: 9
Nedele: 10

Celkem: 102

Navstevnost za minuly tyden (17.5. 2010 - 23.5. 2010) je:

14. června 2010 v 10:27 | Renííí |  Statistiky
Pondeli: 42
Utery: 28
Streda: 28
Ctvrtek: 25
Patek: 47
Sobota: 42
Nedele: 36

Celkem: 248

Navstevnost za minuly tyden (10.5. 2010 - 16.5. 2010) je:

14. června 2010 v 10:25 | Renííí |  Statistiky
Pondeli: 54
Utery: 43
Streda: 57
Ctvrtek: 45
Patek: 39
Sobota: 40
Nedele: 51

Celkem: 329

Vracím se!!!

14. června 2010 v 10:23 | Renííí |  Message
http://lovely-harry-james-potter.blog.cz/
Ahoj tak ve zkrtace at se nerozepisuji:) Po dlouhé době se vracím. Budu dodělávat co jsem nedokončila a do konce týdne tu bude a konec SonS. Jsem ráda, že jste na můj blog chodili když jsem tady nebyla. Jenom doufam že když jsem pozastavila se to uz nebude opakovat. Znám pár lidí, kteří pozastavili a pak uz se nevratili. Jeden můj blog tak dopadl, ale ja chci v tomto blogu pokračovat až do úplného konce.

Vracím se Renííí!!!!

Layouts 0.9

5. června 2010 v 12:32 | Renííí |  Past Layout
imagebam.com
Layout:0.9
S:Dracem a Hermionou
Datum nastavení:1.května 10
Autor:My Bloody Life
Spokojenost:90%

Pozastavení stále pokračuje:(